Autor: Eliot Van Buskirk, Listopad 2003 , 304 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5770 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wgrywaj swoje projekty na serwer łatwo, szybko i bezpiecznie!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Zamień peceta w studio nagrań Technologia cyfrowa stanowi wspaniałe narzędzie dla każdego, kto związany jest z muzyką: artystów, wydawnictw fonograficznych, stacji radiowych i fanów. Technologia cyfrowa uwolniła muzykę z dotychczasowych więzów. Dzięki niej niemal każdy może dokonać rzeczy jeszcze 10 lat temu wymagających sporyc h nakładów finansowych. Przy znikomych kosztach nagrania mogą być teraz łatwo kopiowane, cięte, remiksowane i odtwarzane. Dzięki tej książce przekonasz się, że komputer jest najpotężniejszym narzędziem muzycznym wszechczasów. Poznasz doskonale sposoby zgrywania, kopiowania, nagrywania i wypalania cyfrowych płyt z muzyką, korzystając z bezpłatnego oprogramowania o otwartym kodzie lub niedrogich aplikacji komercyjnych. Nauczysz się ciekawych technik sporządzania remiksów składanych, powstających w wyniku połączenia istniejących nagrań czy remiksów ulubionych utworów -- nawet jeśli jesteś zupełnym nowicjuszem, któremu takie terminy jak BPM czy MP3 nic nie mówią. Zgrywaj, wypalaj, kopiuj i miksuj płyty CD Twórz własne miksy, korzystając z funkcji przenikania i dopasowywania tempa Odsłuchuj, edytuj lub twórz muzykę w dowolnym gatunku i formacie Występuj jako DJ, korzystając z laptopa Uruchom własną, internetową stację radiową Nagrywaj dźwięk na żywo Twórz remiksy i składanki ulubionych utworów Twórz pokazy slajdów, uzupełnionych ścieżkami dźwiękowymi MP3 Poznaj efekty audio i interesujące techniki edycyjne Poznaj przepisy prawa autorskiego i dowiedz się co Ci wolno, a czego nie. Prowadzona przez Elliota Van Buskirka kolumna MP3 Insider jest najdłużej działającą kolumną, tworzoną przez jednego Autora w serwisie CNET.com, największym tego typu serwisie technologicznym na świecie. Elliot pisuje artykuły na tematy technologiczne, związane z muzyką, od roku 1998 czyli od czasu pojawienia się pierwszego odtwarzacza MP3. Jego bieżący solowy projekt remiksowy nosi tytuł Planet Vegas. Ebook dla każdego, kto kocha muzykę Nauczy Cię tworzenia i miksowania za pomocą komputera Poznasz darmowe programy muzycznie używane przez profesjonalistów Założysz internetową rozgłośnię radiową Ebook porusza temat Zostań. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: cyfrowym. Jeśli interesuje Cię: Tworzenie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: miksowanie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to nagrywanie. Jeśli szukasz ebooków o: muzyki, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5770 osób
ISBN 83-7361-253-X. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Zostań cyfrowym DJ-em! Tworzenie, miksowanie i nagrywanie muzyki Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany