Autor: Andrew B. King, Wrzesień 2003 , 416 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16449 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Jedno C i same plusy [Książki drukowane -40| Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ktoś wszedł na Twoją stronę? Nie każ mu czekać! Praktyczne sposoby przyspieszania stron WWW Psychologia cierpliwości - co powoduję, że użytkownicy uciekają ze strony Oszczędzanie czasu i oszczędzanie przepustowości: kompresja HTTP Zmniejszanie rozmiarów plików graficznych i multimedialnych. Cierpliwość użytkownika jest ja k bomba zegarowa. Każde wejście na Twoją stronę WWW uruchamia odliczanie. Masz zaledwie kilka sekund, by dostarczyć odwiedzającemu treści, których poszukuje. Jeśli nie zdążysz, możesz się pożegnać ze swoim gościem (i z ewentualnymi zyskami, które osiągnąłbyś dzięki jego wizycie). Nie możesz liczyć na szybkie łącza. W dalszym ciągu wielu gości Twojej witryny używa sieci telefonicznej i zwykłych modemów. Albo zdążysz, nim skończy się ich cierpliwość, albo przegrasz. Dlatego powinieneś sięgnąć po tę książką. Dowiesz się z niej, jak skrócić o połowę czas wczytywania strony. Zmniejszysz rozmiary plików HTML, XHTML, CSS, ilustracji i skryptów JavaScript oszczędzając dodatkowo na kosztach łączy. Przykłady wzięte z praktyki przedstawiają techniki przynoszące rzeczywiste rezultaty. Po przeczytaniu tej książki będziesz już wiedział, jak tworzyć strony pojawiające się na ekranie w mgnieniu oka. Nauczysz się: Przyspieszać ładowanie się stron WWW Angażować użytkowników w proces przeglądania strony Analizować efekty psychologiczne wywoływane wolnym ładowaniem się stron Zmniejszać rozmiary i stopień skomplikowania plików HTML Stosować skróty w CSS Przyspieszać i odchudzać JavaScript Zmniejszać rozmiary plików graficznych i multimedialnych Oszczędzać przepustowość łączy (aż do 60%!) stosując kompresję HTTP Ebook porusza temat Zwiększ. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: szybkość!. Jeśli interesuje Cię: Optymalizacja, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: serwisów w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to internetowych.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16449 osób
ISBN 83-7361-134-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Zwiększ szybkość! Optymalizacja serwisów internetowych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany