Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Uzdrów sam siebie. Rewelacyjna i rewolucyjna ścieżka wzmocnienia odporności. Do końca dnia (25.02.2021) za 31,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj nowoczesne sposoby wytwarzania oprogramowania! Czasy kaskadowego tworzenia projektów odchodzą w niepamięć. Obecne tempo rozwoju aplikacji i rynku nie pozwala poświęcać miesięcy na analizę, tworzenie dokumentacji, projektowanie, a na końcu wytwarzanie, testowanie i wdrażanie. Produkt musi być dostępny błyskawicznie! Pozwala to na natychmiastowe zebranie opinii na jego t emat, dostosowanie go do oczekiwań i szybkie reagowanie na wymagane zmiany. Takie założenia może spełnić tylko i wyłącznie zespół wytwarzający oprogramowanie w zwinny sposób! Ta Ebook została w całości poświęcona zwinnym praktykom. Sięgnij po nią i przekonaj się, w jaki sposób planować kolejne iteracje, tworzyć kod, a następnie go testować. W kolejnych rozdziałach poznasz praktyczne aspekty zwinnego tworzenia kodu – zobaczysz, jak istotne są zasady: pojedynczej odpowiedzialności, podstawienia Liskov czy odwracania zależności. Znajdziesz tu także zasady projektowania pakietów oraz przydatne wzorce projektowe, omówione na konkretnych przykładach. Ebook ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich osób zaangażowanych w wytwarzanie oprogramowania i chcących udoskonalić swój proces. Dzięki tej książce: poznasz fundamenty zwinnego wytwarzania oprogramowania zaznajomisz się z najlepszymi praktykami przekonasz się, jak refaktoryzować kod wybierzesz właściwe wzorce i unikniesz typowych błędów poprawisz swój proces wytwarzania oprogramowania Zwinne programowanie = większa szansa na sukces projektu!   To jest chyba pierwsza Ebook, w której ujęto w spójną całość metodykę agile, wzorce projektowe oraz podstawy nowoczesnego wytwarzania oprogramowania. Kiedy Bob Martin mówi, lepiej słuchaj!. — John Vlissides, konsultant i autor książki Wzorce projektowe. Elementy oprogramowania obiektowego wielokrotnego użytku Czekałem na tę książkę o wiele za długo. Bob ma ogromną ilość wiedzy do przekazania na temat pragmatyki uprawiania naszego rzemiosła. — Martin Fowler, konsultant i autor książki Architektura systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Wzorce projektowe W książce Zwinne wytwarzanie oprogramowania. Najlepsze zasady, wzorce i praktyki, Bob Martin zaprezentował się zarówno jako mistrzowski programista, jak i nauczyciel. Zachwyca swoją praktyczną wiedzą i pięknym stylem. — Craig Larman, konsultant i autor książki UML i wzorce projektowe. Analiza i projektowanie obiektowe oraz iteracyjny model wytwarzania aplikacji Ebook porusza temat Zwinne. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wytwarzanie. Jeśli interesuje Cię: oprogramowania, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Najlepsze w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to zasady. Jeśli szukasz ebooków o: wzorce, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat praktyki.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -30%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9298 osób
ISBN 978-83-283-4936-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Zwinne wytwarzanie oprogramowania. Najlepsze zasady, wzorce i praktyki Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany