Szukaj:

Autor: Norman Vincent Peale, Czerwiec 2015, 424 stron

Opis ebooka

...

Czytaj dalej...

Spis treści ebookaZobacz pełny spis treści


Cały opis ebooka


PlaceholderText> PL X-NONE X-NONE

Pastor N.V. Peale, filozof, myśliciel, mądry kaznodzieja jest wybitnym przedstawicielem klasycznej literatury motywacyjnej. Całe życie poświęcił bliźnim. Wiedzą zdobytą w praktycznym działaniu, także tą wystudiowaną, zawarł w swojej bogatej twórczości literackiej, w której głównie skupił się na tym jak osiągnąć dobre samopoczucie, witalność, entuzjazm i skuteczność w działaniu.
O ile jego wcześniejsza praca, „Moc pozytywnego myślenia”, wytycza drogę do pozytywnego myślenia o problemach, o tyle ta Ebook podejmuje próbę pokazania w jaki sposób te pozytywne myśli wcielić w czyn, a poprzez przekonanie o ich skuteczności uzyskiwać od życia, to czego się chce.

Żyj pełnią życia' rel='nofollow' title='Ebook Żyj pełnią życia'>Żyj pełnią życia” to kompendium wiedzy o spełnionym życiu.

Cały spis treści ebookaKup ebooka


Tagi ebooka


Kontynuuj...

Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki, zamiast ściągać je z torrentów i chomikuj
Tytuł: Żyj pełnią życia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany