Opinie o Polishwords:

„Zleceniobiorca rzetelny i odpowiedzialny. 100% profesjonalizmu – polecam!”

„O decyzji dot. współpracy przeważył bardzo dobry kontakt i ogromna wiedza pana Tomasza z zakresu programowania i wykorzystania Facebook API. Przygotowana aplikacja w pełni zadowoliła nasze oczekiwania i na pewno będziemy kontynuować współpracę w przyszłości.”

"Tomasz jest profesjonalistą w każdym calu. Wykonał dokładnie to o co został poproszony w terminie, bez opóźnień. Komunikacja przebiegała bezbłędnie. Jednym słowem - rewelacja."

"I like Toms service, good communication and fast turn around really good to work with him."

"Bardzo profesjonalnie. Polecam!"

 

Opinie o naszych projektach:

"Witam. Brak mi słów na Pana projekt i oczywiście pozytywnych. Gratuluję pomysłu oraz wykonania"

"Przeglądałam poprzednią wersję (projektu) i bardzo mi się podobało, że mogę zrobić wszystko sama, bez wsparcia programisty.  Także dziękuję za dostęp do kolejnej (wersji projektu)."

"Ze wszystkich projektów, które używałem, ten okazał się zdecydowanie najlepszy. Oferuje bogate możliwości modyfikacji nawet dla osób bez zaawansowanych umiejętności informatycznych. Używam tego projektu i zdecydowanie polecam go innym."

"Przetestowałem projekt  - jestem pod ogromnym wrażeniem - kawał dobrej roboty. Testowałem wiele projektów ale ten jest bezkonkurencyjny!"

"Wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami."

"Wspaniały projekt"

"Świetnie! Naprawdę jestem pod wrażeniem tego projektu. Jestem już po pierwszym kontakcie z projektem i pierwsze wrażenia są zupełnie dobre - jest przejrzyście, niczego nie trzeba szukać, a możliwości są całkiem spore. "

"Udało mi się dodać dwie strony z pomocą innego projektu i ugrzęzłem. Praca z tym narzędziem to mordęga. Po poszukiwaniach natknąłem się na projekt Polishwords i jestem bardzo mile zaskoczony. Gratuluję projektu."

"Używam waszego projektu. Jest świetny i nie wiedziałem, że takie rzeczy można robić samemu :)"

"Projekt sprawuje się bardzo dobrze, przetestowaliśmy wszystkie jego opcje i zadowoleniem muszę stwierdzić, że to najlepszy rodzaj projektu dostępnego aktualnie na Faceboku. :)"

"Moim acham i ochom nie ma końca:). Projekt jest super i banalnie prosty w użyciu. Korzystam od kilku dni i jestem zachwycony"

"Projekt jest skądinąd świetny. Teraz wrzucanie informacji, zdjęć, filmów, hiperłączy to przyjemność, wcześniej się strasznieee męczyłem. Mogę dodawać mnóstwo stron! Normalnie jestem w szoku... poezja"

"Używam waszego projektu, jest świetna. Korzystałem z wielu i ten niewątpliwie jest najlepszy"

"Projekt zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Szczególnie spodobałay mi się nowe możliwości na wykorzystanie pełnego potencjału jaki oferuje projekt"

"Projekt jest świetny."

"Chciałabym podziękować za projekt. To świetne narzędzie. I mogę z niego korzystać także w ramach mojej firmy! Dziękuję!"