Oto kilka z naszych realizacji:

 

Aplikacje Facebook dla firm - Producent elektroniki chciał zwiększyć świadomość marki i popularność jego oferty używając social media. Napisaliśmy aplikację dzięki której osiągnął ten cel

Aplikacja konkursowa przygotowana specjalnie na akcję promocyjną producenta wysokiej jakości sprzętu elektronicznego nowej generacji.  W aplikacji wykorzystano minimalistyczny, estetyczny wygląd podkreślający dzięki temu wartość ekskluzywnych gadżetów, które można było zdobyć.

Przypisanie uczestnika do nagrody i podział rankingu na kilka grup uczestniczących. Aplikacja konkursowa wspierała nie tylko uczestnictwo pojedynczych osób, ale skutecznie zachęciła ich znajomych, aby też wzięli udział i wspierali swoich znajomych w konkursie.

Konkurs odniósł znaczący sukces zwiększając świadomość marki producenta i jego produktów angażując uczestników do pisania kreatywnych powodów dlaczego akurat oni powinni dostać nagrodę.

Tworzenie aplikacji Facebook - Redakcja chciała zwiększyć zaangażowanie stałych czytelników i zdobyć nowych. Napisaliśmy aplikację dla firmy, która osiągnęła te zamierzenia

Redakcja magazynu technologicznego prowadziła już konto fanpage na Facebooku. Jednak chciała zaangażować obecnych fanów i zachęcić ich do polecania magazynu innym.

W tym celu powstał konkurs w którym czytelnicy polecali sobie nawzajem ciekawe strony i programy komputerowe. Mogli też głosować i zachęcać znajomych do głosowania na ich zgłoszenia.

Konkurs zyskał dużą popularność i pozwolił odkryć kilka ciekawych projektów. Świetne efekty pierwszej edycji doprowadziły do tego, że konkurs wznowiono aż dwa razy z jeszcze lepszymi nagrodami.

Aplikacje mobilne - Twórca projektu z branży finansowej ze Stanów Zjednoczonych chciał ułatwić swoim klientom korzystanie z jego usług. Teraz mogą to robić wygodniej dzięki aplikacji przez nas napisanej

Twórca startupu finansowego potrzebował rozwiązania, które ułatwiłoby użytkownikom mobilnym dotarcie i skorzystanie z jego usług podczas gdy rośnie liczba użytkowników smartfonów i tabletów w USA.

W efekcie powstała aplikacja Android dla firmy, która po szybkiej instalacji pozwala za pomocą dwóch kliknięć dotrzeć do usług klienta i skorzystać z jego oferty. Aplikację można zainstalować na każdym telefonie komórkowym i tablecie wyposażonym w system Android.

Aplikacja nie tylko ułatwia dostęp do usług, ale też zwiększa świadomość marki klienta.

Modyfikacja Wordpressa - Klient z Wielkiej Brytanii chciał lepiej wykorzystać pieniądze wydane na reklamę.  Napisaliśmy dla niego narzędzie do łatwego ulepszania strony ofertowej

Optymalizacja strony docelowej jest ważna jeśli inwestujemy pieniądze w reklamę i chcemy, aby jak najwięcej osób dotarło z reklamy przez landing page do np. strony zamówienia produktu albo usługi.

Aby to mierzyć stworzyliśmy dla klienta wtyczkę do systemu zarządzania treścią (CMS) Wordpress, która realizuje to zadanie.

Klient może teraz mierzyć , który wariant strony przynosi mu najwięcej klientów. Może więc zaoszczędzić pieniądze wydane na reklamę i więcej na niej zarabiać.

Aplikacje Facebook - Użytkownicy Facebooka chcieli grać w gry na żywo ze swoimi znajomymi.  Stworzyliśmy więc dla nich pierwszą polską grę online na Facebooku.

Internauci uwielbiają gry. Część z nich pozwala grać z komputerem, ale nic nie zastępuje rozrywki łączącej relaks i kontakt ze znajomym. Aby sprostać potrzebom facebookowiczów stworzyliśmy grę "krzyżyk i kółko". Ta klasyczna i prosta w zasadach gra pozwala znajomym na granie ze sobą i zdobywanie punktów w rankingu.

Oprócz rywalizacji gra pozwala na zapraszanie znajomych i porównywanie swoich wyników z nimi. To również pierwsza gra Facebook od Polishwords, która posiada wbudowane radio Polishwords z wybranymi przez naszych użytkowników utworami. Radio umila pobyt spędzony w grze.

Podczas partii znajomi mogą rozmawiać ze sobą na czacie Facebooka. Gra zdobyła uznanie od dnia startu.

Social media - Aplikacje społecznościowe - Grono.net udostępniło zewnętrznym programistom możliwość pisania aplikacji i gier. Przygotowaliśmy na Grono.net aplikację do wypełniania quizów.

Aplikacja zdobyła 2 miejsce na liście najpopularniejszych. Zainteresowanie nią i możliwością tworzenia quizów było ogromne. To doprowadziło do dalszej rozbudowy aplikacji.

Dodana została opcja drukowania quizu, zapisywania go do plików PDF, a nawet wysyłania na komórkę. Z wersji mobilnej quizów korzystało 1984 osób.

Aplikacje korzystały ze wszystkich punktów integracji Grono.net co pozwoliło im zdobyć dużą popularność, a użytkownikom na łatwe dzielenie się wynikami quizów i komentowanie wyników.

W ramach quizów został także opracowany model biznesowy pozwalający na sfinansowanie ich obsługi mimo ogromnych kosztów związanych z hostowaniem i obsługą transferu. Konkurencyjna aplikacja-klon o nazwie Agresty zostały zamknięte na przełomie 2010/2011 z powodu kosztów obsługi, których autorzy nie byli w stanie już dłużej pokryć.

Aplikacja quizy działa dalej na platformie Grono.net, a także na innych portalach: w wersji obsługującej najpopularniejsze w Polsce portale społecznościowe NK.pl i Facebook.com. Powstała też wersja aplikacji przeznaczona dla internautów z Czech, która cieszy się niesłabnącą popularnością.

Aplikacje Facebook tworzenie - Właściciele restauracji postanowili nagrodzić obecnych klientów na fanpage za odwiedziny możliwością wygrania atrakcyjnych nagród w konkursie. Stworzyliśmy aplikację, która obsłużyła sprawdzanie kuponów konkursowych i zgłaszanie tekstów polecających restaurację znajomym i innym internautom.

Rozdawanie kuponów jest znaną od dawna formą promowania usług. Postanowiła wykorzystać je restauracja. Jednak nie aby zachęcić ludzi do przybycia, ponieważ tych już nie brakowało, ale żeby zachęcić odwiedzających do promowania kuchni innym znajomym.

Stworzyliśmy więc aplikację, która obsługiwała cały proces obsługi kuponów i zgłaszania swoich tekstów promujących restaurację. Społecznościową rekomendację wzmocniono wykorzystaniem punktów integracji Facebooka. W tej wersji wdrożyliśmy też znaczne poprawki wydajności, aby sprostać popularności na jaką planowana była aplikacja.

Ta aplikacja wpisywała się też w szerszy nurt popularności tematyki kulinarnej w naszym kraju. Pojawiające się w telewizji programy kulinarne jak "Kuchenne rewolucje" i inne przyczyniły się do popularyzacji tematyki gotowania. Powstało też kilkadziesiąt, a nawet kilkaset blogów poświęconych tej tematyce. Aplikacja pozwalała więc każdemu internaucie zostać Magdą Gessler i ocenić swój ulubiony lokal.  Jego właściciele dbali, aby wrażenia klientów były wyśmienite.